AKTİVİTELER

 • Rafting

  Antalya’da rafting yapılan tek yer Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinden geçen Köprüçay ırmağıdır. Doğa harikası kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen Köprüçay ırmağı, milli parkın içerisinden geçerek Belkıs Aspendos’dan Akdeniz’e dökülür. Tur yetkilileri siz yardımcı olacaktır.

 • Şelale Turları

  Bu tur Antalya şehir merkezi ve yakın çevresi doğal ve tarihi güzellikleri gezip görmek isteyenler için idealdir. Türkiye'nin ilk ve tek denize yüksekten dökülen Düden şelalesi ve kurşunlu şelaleleri tur boyunca göreceğimiz eşsiz yerlerdendir.

 • Aquapark

  Değişik türlerde su kaydırakları, sıçrama yastıkları, sörf ve dalga havuzları ile her yaştan insanın kendine eğlence bulduğu su parkı özellik yaz sıcaklarından kurtulamak ve heyacanlı dakikalar yaşamak isteyenler için eşi bulunmaz bir yerdir. Otelimiz Antalya Lara Aquaparka son derece yakındır.

 • Dalış Turları

  Akdeniz'in ilginç bitki örtüsü, zengin çeşitlerden oluşan sualtı yaşamı,cazip sualtı mağaraları Antalya ve Türkiye'yi dünyadaki en önemli dalış merkezlerinden biri haline getirmiştir. Antalya'da bir çok dalış okulu olmakla beraber iletişim için acentanız size yardımcı olabilir.

 • Myra-Kekova Gezileri

  Demre Noel Baba Kilisesi ve Kekova Adası'ndaki Simena batık şehrini keşfetmek için masmavi sularına dalıp şnorkelle yüzmeye ne dersiniz? Myra Kekova turları için acentanız ile görüşebilirsiniz.

 • Jeep Safari

  Katılımcılar Taşağıl, Çardak ve Sağırin köyleri üzerinden geçerek heyecan ve macera dolu bir yolculuktan sonra Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisindeki tesislere varırlar. Jeep safari turları için acentanız ile görüşebilirsiniz.

 • Hamam

  Kendinizi sağlıklı , mutlu ve huzurlu hissedebileceğiniz bir dünya var mı? “Her şeyin bası sağlıktır” düşüncesinden hareketle bu gününüzü sağlığınıza ayırmanızı ve dünyanın çeşitli ülkelerinde sunulan tedavi, bakım ünitelerinden yararlanarak, gününüzü eğlenceli ve sağlıklı geçirmenizi öneririz.

 • Tekne Turu

  Misafirler Antalya Kaleiçi yat limanında karşılanırlar. Misafirler tekneye alınırlar ve tekne limandan ayrılır. Konyaaltı Plajı, Falezler gibi eşsiz yerleri görürken Tur esnasında bazı güzel koylarda demir atıp yüzme, su sporlarıyla ilgilenme olanaklarına sahipsiniz.

 • Antalya Akvaryum

  Dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Aquarium, ilham, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor. 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu Antalya Aquarium’da sizleri bekliyor!

 • Tahtalı Turu

  Tahtalı Dağı Toroslarırı bir bolümü oluşturmakta olup 2560 metre zirve noktası ile Antalya. Alanya'dan Kaş'a kadar uzun bir alanın tek noktadan izlenilebildiği mükemmel bir manraya sahip zirve noktasıdır..Tur için acentanız ile görüşebilirsiniz.

 • Pamukkale Turları

  Dünyada minarelli termal suyun insanoğluna hediyesi Denizli ili sınırları içerisinde bulunan Pamukkale’dir. Pamukkale sizlere görsel ve tensel doyum sunan doğal ve kültürel hazinedir. görkemi ile tiyatrosu ve tabiki iyileştirici gücüne inanılan termal suyu ile Pamukkale’ye ayrıcalık sizlere de yeni bir mutluluk yaşatır.

 • Su Sporları

  Jetski’den Katamarana, Parasailing’den Banana’ya kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekte olan su sporları tesislerinde güzel bir gün geçirmek için rehberiniz ile görüşebilirsiniz.